KONST / Litografier / Färglitografi 13967605
nr 1396 7605
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/30, "kalas". Motivet: 16x25, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:10:41
200 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt